این بازارچه در راستای حمایت از بانوان هنرمند البرزی به مدت یک هفته از 21 تا 27 اسفند در خانه هنرمندان البرز با حمایت بخش فرهنگی شهرداری برگزار خواهد شد.

هدف از این نمایشگاه و بازارچه، آشنایی اهالی شهر با هنرمندان شهر و  خرید مستقیم و بی واسطه از هنرمندان می باشد. در این نمایشگاه هنرمندان استان البرز در 25 غرفه محصولات تولیدی خود را در زمینه صنایع دستی، شیرینی خانگی، نقاشی، هفت سین، شمع، سفال و … به قیمت تولید عرضه می نمایند.

همچنین هنرمندان و ورزشکاران البرزی از این حرکت نمادین که در راستای اشتغالزایی برای هنرمندان البرزی است، با حضور خود از این بازارچه حمایت کردند.

شایان ذکر است، آقای علی حاج کاظم عضو شورای شهر با اعلام خرسندی و حمایت از این حرکت بانوان البرزی اظهار کردند: برنامه های گسترده ای در  راستای اعتلای فرهنگی هم استانی ها و حضور هنرمندان در عرصه های هنری و فرهنگی استان در دست اجراست.

خانه هنرمندان البرز به نشانی جهانشهر، بلوار ماهان، روبروی فرمانداری از ساعت 10 صبح الی 21 پذیرای هنردوستان می باشد و بازدید رایگان و برای همه عموم مردم آزاد می باشد.

 

بازارچه بانوان هنرمند البرزی

بازارچه بانوان هنرمند البرزی

بازارچه بانوان هنرمند البرزی

بازارچه بانوان هنرمند البرزی

تهیه خبر: رعنا جوادی

 

کلمات کلیدی مورد جستجو: استان البرز, بازارچه, بازارچه صنایع دستی, بانوان, رعنا جوادی, سفال, شورای اسلامی, شورای اسلامی شهر کرج, شیرینی خانگی, صنایع دستی, علی حاج کاظم, هفت سین, هنر کرج, هنرمند البرز, هنری, کرج, خبر شهر, خبر, اخبار, شهر خبر